Odzież Oferta

Dlaczego Twoja szkoła, uczelnia czy organizacja potrzebuje własnego merchu?

Merch wśród szkół, uczelni i organizacji to must-have!

  • budowanie_społeczności

Pierwsze, co przychodzi do głowy, gdy myślimy o szkolnej lub uczelnianej odzieży to zazwyczaj bluzy bejsbolówki z napisem Harvard czy innej słynnej zagranicznej uczelni. Z czasem trend na merch dotarł i do nas, przez co na odzież brandowaną logiem szkoły czy uczelni można trafić już coraz częściej. Dlaczego warto stworzyć własny merch? Znamy klika powodów!

Budowanie społeczności

Atmosfery wspólnoty i współpracy nie musi odnosić się tylko podczas rozgrywek sportowych czy konkursów. Noszenie barw uczelnianych czy szkolnych nawet na co dzień przypomina ucznnicom czy studentom, że są jednym zespołem i mogą na sobie polegać. Zdecydowanie pomaga to w budowaniu zaangażowanej społeczności.

Aby uzyskać taki efekt, uczniowie czy studenci muszą z chęcią nosić swoje bluzy, koszulki czy inne ubrania z logo – dlatego muszą one odpowiadać ich gustom. Najlepszy sposób, żeby to zagwarantować, to włączyć ich w proces projektowania odzieży oraz pomyśleć o tym, co się sprawdza w kwestii designu.

Budowanie prestiżu i reklama

Stylowe i dobrze wykonane ciuchy z logo pokazują, że uczelnia czy szkoła dba o swój wizerunek i docenia swoją społeczność. Noszący je uczniowie lub studentki w naturalny, nienachalny sposób reklamują swoje szkoły, a nawet prowokują do rozmowy o czasach szkolnych i studenckich.

Pamiętajmy przy tym, że logo i nazwa szkoły to nie jedyne, co można umieścić na takiej odzieży. Na bluzie czy koszulce znaleźć się może hasło, wartości, osiągnięcia sportowe i naukowe, a nawet nazwiska najwybitniejszych absolwentów danej szkoły czy uczelni. Możliwości personalizacji jest tyle, ile pomysłów!

Pamiątka na lata

Bluza z logo szkoły, uczelni czy organizacji to świetny prezent dla absolwentów i absolwentek, które przez kolejne lata wspominać będą czasy nauki, za każdym razem, gdy będą je zakładać.

Oczywiście, aby to było możliwe, odzież musi być dobrej jakości, dlatego w MerchUp wykorzystujemy tylko wytrzymałe materiały, które wytrzymują próbę czasu.

Zobacz jak wygląda nasza produkcja w lokalnej szwalni:

Merch jako nagroda

Brandowana odzież może być wykorzystywana jako nagroda dla uczniów i uczennic za osiągnięcia naukowe czy sportowe lub za osiągnięcie określonej średniej ocen na koniec roku. W takiej sytuacji jest to nie tylko nagroda, ale i dodatkowa motywacja do przyłożenia się do nauki i poprawy ocen, by móc załapać się na atrakcyjny i praktyczny prezent. W końcu bluzy to zawsze pożądana rzecz w naszej szafie! Zwłaszcza te porządnie wykonane z atrakcyjnym designem.

Promocja podczas konkursów i wydarzeń zewnętrznych

Starannie zaprojektowane, oryginalne bluzy czy koszulki pozwalają uczniom lub studentkom zdecydowanie wyróżnić się podczas wszelkich wydarzeń w szkole i poza nią. Może to się okazać szczególnie istotne w sytuacjach, gdy kibicują swoim kolegom i koleżankom podczas meczów i zawodów międzyszkolnych czy biorą udział w konferencjach.

Na jakich wydarzeniach dobrze sprawdza się posiadanie merchu?

  • Zawody sportowe
  • Dni otwarte
  • Festyny, juwenalia
  • Inauguracje i zakończenia roku
  • Obozy i wyjazdy szkolne
  • Wizytacje
  • Konkursy naukowe i artystyczne
  • Konferencje naukowe

Dobrze wykonany jakościowy merch o uniwersalnym designie jest noszony i wykorzystywany w wielu sytuacjach. Poza kwestią idealnej formy pamiątki, to niezastąpione narzędzie promocyjne, dzięki któremu budujemy poczucie przynależności do danej wspólnoty szkolnej czy uniwersyteckiej.

Umów się z nami na konsultację i razem stwórzmy wyjątkowe ubrania dla Twojej szkoły, uniwersytetu lub wydziału.