Pytania i odpowiedzi, czyli

FAQ

Projektowanie firmowego merchu

Jak dobrać rozmiar?

Sprawdź naszą tabelę rozmiarów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Zobacz tabelę
Jakie są opcje dostawy?

Oferujemy różne opcje dystrybucji, magazynowania oraz zarządzania powstałym merchem. Zbiorowa dostawa - standardowa wysyłka paczek na adres firmowy. Wysyłka indywidualna - wysyłka paczek bezpośrednio na wskazane adresy. Gifting as a Service- magazynowanie oraz wysyłka paczek bezpośrednio na wskazane adresy.

Dowiedz się więcej
Jak wygląda zwrot paczki pokazowej?

Przed upływem 7 dni od otrzymania paczki pokazowej, wypełnij formularz zwrotu i wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób nadania przesyłki – wszystkie koszty związane z nadaniem przesyłki bierzemy na siebie. Po zapoznaniu się z produktami, kluczowe jest uzgodnienie i potwierdzenie personalizacji oraz ustalenie liczby sztuk i rozmiarów wybranych produktów. Po omówieniu i potwierdzeniu szczegółów, podpiszemy umowę oraz zlecimy cały proces produkcji. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania skontaktuj się ze swoim opiekunem projektu.

Formularz zwrotu
Jakie są zasady reklamacji?

W razie stwierdzenia wad dostarczonego towaru, przysługuje Ci prawo do wniesienia reklamacji na zasadach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży[m]. Reklamację należy zgłosić w terminie 7 dni od dnia wykrycia wady. Co ważne, reklamacje musisz zgłosić pisemnie, a jej procesowanie nie zwalnia Cię z obowiązku terminowego opłacenia faktury.

Reklamacja

Dokumenty

Ogólne Warunki Sprzedaży

Zapoznaj się z dokumentem, gdzie opisane są nasze Ogólne Warunki Sprzedaży.

Zobacz PDF
Polityka Prywatności

Zapoznaj się z dokumentem, gdzie opisana jest nasza Polityka Prywatności.

Zobacz PDF
Masz pytanie, na które nie pojawiła się tu odpowiedź?

Chętnie na nie odpowiemy!