Corporate gifting Employer Branding Prezenty świąteczne

ANIXE x MerchUp

Użyteczne upominki mikołajkowe 

Przygotowywanie upominków dla zespołu stanowi istotny aspekt wielu okazji. To subtelny gest, który nie tylko demonstruje uznanie dla zaangażowania pracowników, ale również wzmacnia ich poczucie przynależności i zaangażowania. W ANIXE ta praktyka stała się nieodłącznym elementem kultury firmy, którą wsparliśmy, tworząc z nimi prezenty mikołajkowe.

Potrzeby klienta

Upominki mikołajkowe w ANIXE to ich coroczna tradycja, którą docenia cały zespół. Rozważając co stworzyć tym razem, zdecydowali się na współpracę z MerchUp, a to dzięki rekomendacji jednego z pracowników, który miał z nami pozytywne doświadczenia już wcześniej. 

Finalny projekt

Z uwagi na zimową porę zespół ANIXE Polska i ANIXE Hellas postawił na ciepłe skarpetki z ich logo oraz butelki termiczne, na których również znalazł się branding marki. To produkty, zapewniające zarówno wygodę, jak i praktyczność, na czym im zależało. Co więcej, subtelny design na jakościowych produktach, sprawia, że pracownicy chętnie korzystają z niego i poza biurem! 

Butelka o korkowej podstawie oraz karton craftowy dostosowany do produktu

Efekty współpracy

Powstałe upominki zapakowaliśmy w minimalistyczne craftowe pudełka, aby trafiły do członków i członkiń zespołu w dwóch lokalizacjach – w Polsce i Grecji. 

Wręczenie skarpetek i butelek termicznych okazało się strzałem w dziesiątkę – pracownicy i pracowniczki regularnie sięgają po nie zarówno w miejscu pracy, jak i w trakcie podróży. A, że ANIXE działa w branży turystycznej, pasja do podróżowania jest wspólna dla każdego z nich!

Opinia o współpracy

We współpracy z MerchUp firma doceniła przede wszystkim wsparcie i doradztwo na każdym etapie, aby w efekcie spełnione zostały wszystkie ich oczekiwania. Zapunkowaliśmy także sprawną wysyłką zagraniczną do części zespołu w Grecji! 

Opinia klienta

Współpraca z MerchUp była na najwyższym poziomie. Pani Klaudia precyzyjnie odpowiadała na liczne pytania podczas całego procesu. Proponowała różne rozwiązania oraz podpowiadała, jakie rozwiązania najbardziej odpowiadałoby naszym potrzebom. W trakcie realizacji otrzymywałam zdjęcia gotowych produktów i byłam informowana na bieżąco o postępach.

Weronika Frąckowiak Office Specialist, ANIXE Polska