Oferta Welcome Pack

TOP 5 produktów, które można wykorzystać w welcome packu

Co warto umieścić w welcome packu?

  • onboarding

Jakie produkty są niezastąpione w zestawach onboardingowych dla pracowników i pracowniczek, czy w welcome packach wręczanych podczas onboardingu? #teamMerchUp wskazuje swoje TOP 5.

Torba bawełniana

Możesz ją wykorzystać na wiele sposobów, pakując w nią inne produkty z Twojego merchu, które wręczasz pracownikom czy klientkom! Co więcej, jej użyteczność sprawia, że każdy wykorzystuje ją wielokrotnie później – czy to podczas zakupów, czy wyjazdów. 

Bluza kangurka

Nasz niezmienny bestseller! To niezastąpiony element w garderobie każdego i każdej z nas. Jej najwyższa jakość, wpływająca na komfort noszenia, sprawia, że ma liczne grono fanów! Jest szyta w Polsce w lokalnych szwalniach – jej skład to 90% bawełna, 10% poliester, a wykorzystane materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX. Kangurek dostępny jest również w wersji z bawełny organicznej czy z certyfikatem GOTS.

Kubek Circural

Wielorazowe butelki i kubki termiczne to powszechny hit. To szczególnie praktyczne, ekonomiczne, a dodatkowo ekologiczne rozwiązanie! Posiadając wielorazową butelkę, redukujemy wydatki na wodę butelkowaną czy kawę na mieście, a dodatkowo ograniczamy produkcję śmieci! Dlatego zupełnie nie dziwi nas, a wręcz cieszy, popularność kubka Circular – to idealny wybór zwłaszcza, gdy chcemy, aby nasz merch zmierzał w bardziej ekologicznym kierunku.

Skarpetki

Personalizowane skarpety z nadrukiem Twojego pomysłu? Prezent idealny, który możesz dopasować do każdej okazji! Klasyczny branding Twojej firmy w ramach gift packów dla pracowników, świąteczny wzór w ramach grudniowych paczek czy design związany z konkretnym wydarzeniem w Twojej firmie – opcji jest nieskończenie wiele! A same skarpetki można potem wykorzystać i do biegania, i do garnituru – to wyjątkowo użyteczny element merchu, który warto posiadać w swoich zasobach. 

Lunchbox

To akcesorium, które jest niezwownym elementem w welcome packach i to w ramach tej opcji jest wybierane najczęściej przez firmy. To bardzo użyteczny produkt, dzięki któremu pracownicy i pracowniczki mogą zabrać swój ulubiony lunch ze sobą do pracy czy na piknik.

Propozycje od #teamMerchUp to sprawdzone produkty wśród naszych klientów i klientek, jednak oferta i możliwości w ramach współpracy z nami są znacznie szersze. Stawiamy na indywidualne podejście i potrzeby naszych klientów. Jeśli w naszej ofercie brakuje czegoś, czego potrzebujesz w swoim merchu – napisz do nas!