Brand Story

Rascal Industry dołącza do MerchUp – nowy rozdział w rozwoju naszej firmy

Kolejny krok w rozwoju MerchUp

Jesteśmy mistrzami personalizacji, działającymi na rynku już od 10 lat. Po ubiegłorocznym rebrandingu, kiedy zmieniliśmy nazwę z BluzUp, pora na kolejny krok w rozwoju marki – dołączenie do nas Rascal Industry. To strategiczna decyzja, umożliwiająca nam poszerzenie oferty customizowanej odzieżowej.

Historia naszych firm

Obie nasze firmy, MerchUp i Rascal Industry, zaczynały działalność na rynku w podobnym czasie, koncentrując się na dostarczaniu customizowanej odzieży dla szkół. My jako MerchUp, wcześniej znani jako BluzUp, z biegiem lat skierowaliśmy swoją uwagę na odzież firmową. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wyselekcjonowane akcesoria produkowane w Europie, dążąc do automatyzacji procesu tworzenia i dystrybucji merchu. Dzięki temu staliśmy się miejscem kompleksowej obsługi firm w zakresie corporate giftingu.

Od lewej: Jakub Strojek (założyciel Rascal), Aleksander Paczek (Co-Founder MerchUp), Patryk Chmielewski (CEO Rascal Industry), Wiktor Rostkowski (Co-Founder MerchUp)

Za to Rascal Industry, skupił się na customowej odzieży dla marek, oferując pełen zakres usług. Od projektowania i przygotowania konstrukcji oraz prototypów, przez doradztwo zakupowe i wybór materiałów, po zdobienia i dodatki takie jak wszywki czy metki. Ich doświadczenie obejmuje złożone realizacje dla firm takich jak Disney, Capgemini, PWC, Orange czy Martyna World – Martyna Wojciechowska.

Co oznaczają zmiany?

„Dołączenie Rascal do MerchUp otwiera nowe możliwości rozwoju naszej marki. Integracja Rascala pozwoli nam na rozszerzenie naszej oferty odzieżowej o nowe kroje oraz innowacyjne rozwiązania z myślą o ekologii. Wzbogacimy również nasze portfolio klientów i poszerzymy sieć podwykonawców, co stanowi cenny atut.”

– mówi Aleksander Paczek, Co-Founder MerchUp.

„Zespół Rascala wniesie do nas bezcenne know-how związane z produkcją odzieży, którego nigdy za wiele. Wieloletnie doświadczenie zespołu Rascal Industry, zdobywane przy różnorodnych, często bardzo wymagających realizacjach odzieżowych, jest ogromną wartością, którą wniosą do MerchUp.”

– dodaje Wiktor Rostkowski, Co-Founder MerchUp. 

Nasza integracja oznacza szereg korzyści dla klientów i klientek obu naszych marek – dostęp do szerszej gamy produktów, kompleksowej obsługi logistycznej oraz innowacyjnych rozwiązań w zakresie personalizacji odzieży i akcesoriów.

Nowi członkowie #teamMerchUp

„Dzięki naszemu dołączeniu do MerchUp, wspólnie będziemy w stanie oferować naszym klientom jeszcze bardziej zróżnicowaną gamę produktów oraz innowacyjne rozwiązania, szczególnie w obszarze ekologii i zrównoważonego rozwoju. Wierzę, że współpraca przyniesie korzyści nie tylko naszym firmom, ale przede wszystkim naszym klientom, którzy mogą liczyć na jeszcze wyższą jakość obsługi i nowoczesne produkty.”

– podkreśla Patryk Chmielewski, CEO Rascal Industry, który w MerchUp obejmie stanowisko Business Development Manager.

Dołączenie Rascal Industry do MerchUp to kolejny krok w naszym rozwoju. Czekają nas nowe projekty i współprace, dzięki którym będziemy mogli sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dziękujemy, że jesteście z nami.