OPINIE KLIENTÓW​

Współpracę z zespołem MerchUp wspominam bardzo dobrze – od projektu do realizacji cały proces przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Same bluzy sprawiły wiele radości członkom naszego zespołu – są nie tylko dobrej jakości, ale też cudownie miękkie i przyjemne w dotyku. Idealne na nadchodzący sezon zimowy.

Roksana Obuchowska Senior Global Communication Expert, Merck Business Services

Rekomendujemy współpracę z MerchUp. Cały proces od momentu przedstawienia oferty, personalizacji po moment dostawy przebiegał pomyślnie, opiekun był zawsze dostępny i służył pomocą, a otrzymane produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Sara Kapica Senior Marketing Specialist, Ariston Polska

Zajmując się marketingiem, bardzo często zdarzyło mi się przeglądać katalogi firm produkujących gadżety. Większość z nich oferuje nadruk logo na niemal każdym produkcie, bez względu na jego jakość i funkcjonalność. Katalog MerchUp to bardziej zbiór prezentów, nie „bibelotów”, które ostatecznie i tak wylądują w najgłębszej szufladzie „na wszystko”. To produkty, które nie tylko ucieszą oko designem szytym na miarę, ale też znajdą codzienne zastosowanie wśród waszych pracowników czy klientów. 

Cieszy mnie fakt, że naszym zamówieniem nie przyczyniamy się do produkcji zbędnych akcesoriów, a zlecając personalizowane ubrania MerchUp, wspieramy polskie szwalnie.

Angelika Siudzińska Marketing Manager, SoDA

Polecam współpracę z MerchUp ze względu na dobre materiały, szybki kontakt oraz konkurencyjne ceny. Firma wyceniła i wyprodukowała dla nas artykuły spoza ich oferty, co świadczy o ich poświęceniu.

Przemek Mularski Employer Branding Specialist, Muehlhan Wind Service

Największym plusem we współpracy z MerchUp z pewnością była sprawna komunikacja i ogromne zaangażowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy dylematów związanych z samym projektem mogliśmy liczyć na sprawne wsparcie, a sam proces produkcji i dostarczenia zamówienia przebiegł bezproblemowo.

Katarzyna Mońka Strategy & Business Development Manager, Grupa Good One

Bardzo wysoka jakość tkanin, haft wykonany bardzo starannie, dopilnowany każdy szczegół. Polecam wszystkim instytucjom.

Anna S. Opiekunka Samorządu, ZS im. Bohaterów Narwiku w Warszawie

Bardzo polecam współpracę z MerchUp. Jako osoba prowadząca wiele projektów jednocześnie, bardzo cenię dynamizm w komunikacji, klarowność i szybką reakcję we współpracy z Partnerami. To wszystko miało miejsce podczas współpracy przy welcome packach.

Małgorzata Siemienkiewicz HR Manager, Menlo Electric S.A.

Czy jako były pracownik, czy jako obecny klient… BluzUp, przepraszam, MerchUp, nigdy nie mnie zawiódł. Sprawna komunikacja, wsparcie na każdym etapie realizacji, szybka dostawa, a co najważniejsze, ciuchy, które przetrwają lata. Dla firmy, dla szkoły, dla pracowników, dla siebie czy swoich bliskich – w MerchUp i nigdzie indziej.

Tomasz Bill założyciel, Alfa Lingua oraz thebill.

Bardzo cieszymy się ze współpracy z MerchUp na naszej konferencji w maju 2022. Na pewno ją powtórzymy przy następnych edycjach!

Szybki i łatwy kontakt, sprawne wykonanie zlecenia - koszulek z nadrukiem i bluz z haftem, świetna jakość. Nie wiem, czy warto by było szukać kogoś innego do spełnienia naszych potrzeb.

Alena Hloba Community Manager, Wolves Summit

MerchUp był jednym z partnerów 5. edycji konferencji #LinkedinLocalVirtual. Od początku zależało nam na partnerskich relacjach. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to relacja oparta o określone cele dla obu stron. Efekt współpracy, czyli bluzy są świetne jakościowo, nadruk solidny, nawet po wielu praniach.

MerchUp jest otwarty na nowe propozycje, także marketingowe. W trakcie produkcji bluzy MerchUp zrealizował film backstage ze szwalni, który był świetną promocją naszej współpracy, jeszcze zanim odebraliśmy gotowe produkty.

Bluzy pomogły nam w utrzymaniu uwagi i zainteresowania eventem także po jego zakończeniu.

Anna Wawszkiewicz Marketing Manager, Sharebee

Współpraca z firmą MerchUp to była czysta przyjemność. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. A do tego bluzy są świetnej jakości, wykonane w 100% zgodnie z projektem. Jest to idealny pomysł na prezent dla pracowników.

Joanna Jędral Project Manager, Laurens Coster

Robota wykonana na 6! Począwszy na obsłudze klienta, poprzez procesowanie zamówienia, a kończąc na ostatecznym efekcie, którym są wysokiej jakości bluzy. Wykonane zostały w 100% zgodnie z projektem przy zachowaniu najwyższej staranności. MerchUp trzymajcie ten poziom - na pewno do Was wrócimy!

Piotr Sobieszczak Managing Partner, Agencja Digital - Alterpage

Bluzy są wykonane z materiału świetnej jakości, nadruk również. Całość zlecenia przebiegła bezproblemowo, wyjątkowo elastyczna firma i proklienckie nastawienie. Jeszcze raz dziękuję!

Agata Qanadilo Talent Acquisition Partner, AstraZeneca

MerchUp to bluzy tak dobre, że nie wyobrażamy sobie bez nich naszego nie tylko biura, ale też życia codziennego. Kto zamówi, ten zrozumie.

Przemek Skokowski CEO, Dietly

Polecam współpracę z firmą MerchUp oraz Panem Tomaszem. Bardzo szybka odpowiedź, profesjonalne wizualizacje i kontakt. Elastyczne podejście do klienta i co najważniejsze duże doświadczenie w zakresie prowadzonej działalności. Zachęcam do współpracy.

Rafał Sączawa Właściciel, Marienburg Knights

Bluzy szalenie nam się podobają. Są doskonałej jakości! rube, “mięsiste” i świetnie skrojone! Dzieci i młodzież są nimi zachwycone! Już od bardzo dawna marzyły nam się klubowe bluzy tego typu, ale problemem zawsze była niedostateczna jakość jaką oferowali inni producenci. Dzięki MerchUp to marzenie mogło się ziścić! Dziękuję i do następnego… oczywiście zamówienia!

Sebastian Końcowik Właściciel, Klub Karate Kontra

Rekomendujemy MerchUp jako bardzo solidnego producenta odzieży personalizowanej dla firm. Nie mieliśmy zastrzeżeń zarówno pod kątem jakości produktów, jak i całego procesu obsługi klienta. Szybka reakcja, proklienckość i doradztwo na bardzo wysokim poziomie! Jako osoba odpowiedzialna za koordynację projektu po stronie Sunrise System bardzo polecam współpracę z MerchUp!

Michał Sawka Specjalista ds. marketingu, Sunrise System

Jako firma szukaliśmy personalizowany produkt oddający charakter naszej branży. Dzięki pomocy specjalistów MerchUp udało nam się taki znaleźć. Mimo wielu zmian w projekcie jak i koncepcji, firma wytrwale znosiła nasze poprawki. Polecam!

Anna Kadłubowska Asystentka Biura, ALTERA

Szczerze polecam MerchUp! Zamówiliśmy bluzy firmowe dla pracowników i byłam zaskoczona przede wszystkim jakością wykonania – bluzy są ciepłe, mięsiste, dobrze się piorą i nie widać na nich śladów eksploatacji. Brandowanie jest skrupulatnie wykonane, kolory wyraźne. Sam proces zamówienia przebiega płynnie, opiekun MerchUp doradził nam na etapie zamówienia, wysłał dokładną wizualizację i pilnował terminów realizacji zamówienia.

Maja Wiśniewska Marketing Manager, SMASPI

O nas Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od 2013 roku

Zaczynaliśmy jako BluzUp, teraz z nowym wyglądem i energią działamy jako MerchUp! Produkujemy odzież, która buduje społeczność wokół Twojej marki.