Employer Branding Eventy

Wolves Summit x MerchUp

Personalizowane ubrania na międzynarodowych targach

  • EB
  • event

Zostaliśmy partnerem corocznej konferencji Wolves Summit i stworzyliśmy personalizowane koszulki na to międzynarodowe wydarzenie.

Potrzeby klienta

Od dawna śledziliśmy losy konferencji Wolves Summit. Jest to największy event networkingowy w tej części Europy.

Od 2015 roku na evencie spotykają się właściciele młodych firm oraz inwestorzy z 90 krajów! Na konferencji można uczestniczyć w przeróżnych prezentacjach oraz panelach, jednak jej najistotniejszym elementem są networkingowe spotkania 1:1. Sami zaczynając, często szukaliśmy okazji do spotkań z innymi firmami, dlatego dzisiaj bardzo doceniamy i chcemy wspierać takie inicjatywy.

Przed tegorocznym wydarzeniem skontaktowaliśmy się z Wolves Summit i zaproponowaliśmy wykonanie ubrań promocyjnych. Właściciele konferencji z entuzjazmem przyjęli naszą ofertę i tak zostaliśmy partnerem wydarzenia.

Finalny projekt

Na wykonanie zamówienia mieliśmy niewiele czasu, bo tylko dwa tygodnie. Nie przeszkodziło nam to jednak w wyprodukowaniu wysokiej jakości koszulek.

Projekt to dwa duże białe nadruki na granatowym tle, z przodu i tyłu koszulki. Kolory dobraliśmy tak, aby grafika była jak najlepiej wyeksponowana. Był to ważny aspekt, ponieważ koszulki były przeznaczone dla osób obsługujących konferencje i miały być rozpoznawalne wśród jej gości.

Efekty współpracy

Organizatorzy Wolves Summit byli bardzo zadowoleni z efektu i już szykują się na kolejną współpracę.

O sukcesie projektu świadczą również uśmiechy na ustach wolontariuszy i pracowników eventu.

Ubrania z własnym nadrukiem jako sposób wyróżnienia się

Po pandemii coraz więcej eventów i konferencji odbywa się w starej formule, w której przedstawiciele różnych organizacji przyjeżdżają na konferencje porozmawiać z potencjalnymi partnerami face to face. Często firmy wynajmują także stanowiska, do których mogą przychodzić zainteresowane osoby, przetestować produkt lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Jednak, aby rozmowy mogły się odbyć, trzeba w jakiś sposób zainteresować sobą innych uczestników – wyróżnić się. Najłatwiej i najwygodniej jest to zrobić za pomocą umiejętnie przygotowanych ubrań reklamowych. Estetyczne i interesujące projekty przyciągną uwagę gości eventu.

Jest to skuteczna reklama również z psychologicznego punktu widzenia. Na konferencji przedstawiciele firmy często przemieszczają się po obiekcie. Jeżeli personalizowane ubrania będą zawierać logo firmy, z pewnością opatrzy się ono pozostałym uczestnikom eventu. Gdy zauważą je gdzieś ponownie, chętniej podejmą interakcję, ponieważ będzie im się wydawać znajome.

Takie ubrania szczególnie sprawdzają się na targach technologicznych, gdzie kreatywność jest mocno ceniona.


Jeżeli planujesz brać udział w targach i nie masz jeszcze personalizowanych ubrań, napisz do nas! Stworzymy oryginalny projekt, który pomoże Twoim handlowcom i marketerom pozyskać nowych partnerów.

Opinia klienta

Bardzo cieszymy się ze współpracy z MerchUp na naszej konferencji w maju 2022. Na pewno ją powtórzymy przy następnych edycjach!

Szybki i łatwy kontakt, sprawne wykonanie zlecenia – koszulek z nadrukiem i bluz z haftem, świetna jakość. Nie wiem, czy warto by było szukać kogoś innego do spełnienia naszych potrzeb.

Alena Hloba Community Manager, Wolves Summit