UNILOGO DIGITAL PRINTING x MerchUp

Brandowane bluzy dla zespołu jako prezent śwąteczny

UNILOGO DIGITAL PRINTING to cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i shrink sleeve. Jako pionier rolowego druku cyfrowego w Polsce nieustannie stawiają na rozwój i szukanie nowych rozwiązań. Dotyczy to nie tylko nowych możliwości w zakresie zdobień, ale także w kontekście upominków dla klientów i pracowników. Zależy im, aby podarunki łączyły w sobie estetykę, funkcjonalność i miały szansę utkwić w pamięci obdarowanych na długi czas.

Potrzeby klienta

Zespół UNILOGO DIGITAL PRINTING chciał obdarować członków i członkinie swojego zespołu unikalnymi prezentami firmowymi, które łączyłyby w sobie atrakcyjny design, nawiązujący do ich marki oraz funkcjonalność.

Finalny projekt

Klient znalazł nas online i szybko utwierdził się w przekonaniu, że MerchUp to dobry wybór. Przejrzysta oferta, dogodna lokalizacja oraz sprawna komunikacja sprawiła, że decyzja o współpracy zapadła sprawnie. Zespół UNILOGO DIGITAL PRINTING postawił na podarowanie ciepłych bluz z kapturem i materiałowych toreb, odzwierciedlających tożsamość ich marki i będących praktycznymi przedmiotami na co dzień dla zespołu.

Efekty współpracy

Podarowane bluzy i torby zostały nie tylko entuzjastycznie przyjęte, ale także stały się pamiętnym gestem, wzmacniającym jedność zespołu. Klient docenił także możliwość otrzymania darmowego sample packa, co ułatwiło podejmowanie decyzji dotyczących personalizacji, rozmiarów oraz pozwoliło poczuć jakość odzieży MerchUp na własnej skórze jeszcze przed zamówieniem.

Opinia o współpracy

Współpraca przebiegła bardzo płynnie już od pierwszego spotkania. Doceniono praktyczne i specjalistyczne porady jednego z naszych opiekunów klienta, Michała, a także szybkie przygotowanie wizualizacji i sprawną realizację całości.

Opinia klienta

Współpraca z MerchUp przebiegała płynnie od pierwszego spotkania. Rzeczowe porady Michała, sprawne przygotowanie wizualizacji oraz szybka realizacja w gorącym okresie roku, jakim są święta – jesteśmy bardzo zadowoleni.

Paulina Liwska Specjalistka ds. marketingu, UNILOGO DIGITAL PRINTING