Employer Branding

Sunrise System x MerchUp

Bluzy firmowe jako elemelent employer brandingu

  • budowanie_społeczności
  • EB
  • prezenty_dla_pracowników

Jeden gadżet firmowy łączący trzy okazje? Przydatny na zbliżające się urodziny marki, zgodny z działaniami employer brandingowymi firmy i akcentujący jej niedawny rebranding? Właśnie taka realizacja powstała w ramach współpracy z firmą Sunrise System, dla której stworzyliśmy firmowe bluzy z logo dla pracowników.

Potrzeby klienta

Sunrise System miał dwa kluczowe wymagania – możliwość personalizacji i uwydatnienia logo firmy zgodnie z nową identyfikacją graficzną oraz wysoką jakoścś materiału, z którego powstaną bluzy, tak aby towarzyszyły pracownikom przez kolejne lata.

Jakość materiału mogliśmy udowodnić bezpośrednio, wysyłając paczkę pokazową do Klienta, która zawierała wcześniejsze realizacje – dzięki temu mieli oni świadomość, jak wyglądają bluzy i mogli „poczuć” materiał na własnej skórze. Pośrednio zaś, dzięki ponad 140 opiniom w Google, które kładą duży nacisk właśnie na jakość naszych produktów.

Jeśli chodzi zaś o możliwości personalizacji – kolorem przewodnim firmy Sunrise System jest soczysty pomarańcz, który miał być głównym kolorem bluz. Jako że nie występuje w naszej standardowej kolekcji, zaproponowaliśmy i przygotowaliśmy wymaganą opcję kolorystyczną dzianiny, która miała za zadanie odpowiadać barwom firmowym.

Finalny projekt

Po rozmowach i wysłuchaniu oczekiwań ze strony Klienta, nasi graficy przygotowali kilka wizualizacji graficznych bluzy. Klient zdecydował się na krój bluzy kangurki z płaskimi sznurkami w kolorze białym, z wyraźnie zaakcentowanym logo na klatce piersiowej

Dla Sunrise System efekt finalny firmowej bluzy z logo był bardzo ważny, dlatego został wykonany również prototyp bluzy – pierwszy, fizycznie wyprodukowany produkt, który miał za zadanie pokazać finalny efekt wszystkich ustaleń, a który dał również zielone światło do rozpoczęcia głównej produkcji.

Efekty współpracy

Efekt finalny projektu wprowadzenia bluz firmowych możemy obserwować na social media firmy. Widać tam nie tylko zadowolenie pracowników z firmowych strojów, ale, co ważniejsze, że bluzy wykorzystywane są na co dzień.

Opinia klienta

Pomysł na bluzy dla zespołu Sunrise System pojawił się przy rebrandingu. Zależało im przede wszystkim na jakości bluz, dlatego nie mieliśmy obaw, czy efekt ich zadowoli.

“Nasze wszelkie obawy [co do jakości] zostały rozwiane, dzięki szybkiej wysyłce bluzy pokazowej. Dodatkowym potwierdzeniem, że wybór MerchUp to świetna decyzja była bluza prototypowa, już w naszym kolorze i z nowym logo, którą otrzymaliśmy przed rozpoczęciem produkcji. MerchUp to zdecydowanie profesjonalny i solidny Partner.”

– opowiada Michał Sawka, Specjalista ds. marketingu w Sunrise System.

Jeśli Ty również chcesz wprowadzić firmowe bluzy z logo Twojej marki, odezwij się do nas!

Opinia klienta

Rekomendujemy MerchUp jako bardzo solidnego producenta odzieży personalizowanej dla firm. Nie mieliśmy zastrzeżeń zarówno pod kątem jakości produktów, jak i całego procesu obsługi klienta. Szybka reakcja, proklienckość i doradztwo na bardzo wysokim poziomie! Jako osoba odpowiedzialna za koordynację projektu po stronie Sunrise System bardzo polecam współpracę z MerchUp!

Michał Sawka Specjalista ds. marketingu, Sunrise System