Corporate gifting Employer Branding Marketing

North.pl x MerchUp

Bluzy z wykorzystaniem szerokich możliwości personalizacji

  • budowanie_społeczności

Największym plusem produkcji lokalnej od podstaw jest szeroka możliwość personalizacji, która daje wiele opcji na sprawienie, że dany projekt wyróżni się na tle innych. W naszej relazacji dla North.pl podziało się dużo, przy czym każdy szczegół został odpowiednio dopracowany.

Potrzeby klienta

Kluczowym wymaganiem ekipy North.pl była oryginalność. To nie mogły być klasyczne bluzy, które można dostać bez problemu w pobliskim sklepie z ubraniami. Miały być one wykorzystane nie tylko jako prezenty dla pracowników, ale także dla influencerów, licząc, że Ci chętnie będą w nich występować na swoich kanałach social media. Musieliśmy więc przygotować coś zdecydowanie bardziej ekstrawaganckiego, co w ciekawy i spójny sposób odzwierciedli identyfikację wizualną firmy.

Finalny projekt

Rozpoczęliśmy od zapoznania się z brandbookiem North.pl oraz rozmów z klientem, podczas których ustaliliśmy wymagania. Po kilku dniach przygotowaliśmy zestaw propozycji, a zespół North.pl nie bez trudności zdecydował się na tę jedyną. Finalny projekt wyróżnił:

  • Sznurek kaptura z dzierganą nazwą firmy
  • Logo na tylnej części kaptura
  • Oryginalna kompozycja kolorystyczna, na którą poza głównym kolorem bluzy składało się logo na kapturze, wnętrze kaptura, sznurki oraz grafiki na froncie

Efekty współpracy

Kiedy bluzy trafiły w nasze ręce, bez wahania uznaliśmy je za jeden z ciekawszych i najbardziej udanych projektów, ale… to przecież nie my mamy być zadowoleni 

Paweł Łastkowski, CMO North.pl, pogratulował nam “znakomitego produktu”, chwaląc jakość bluz. Bluzy wykorzystano na klika sposobów:

  • dla pracowników – w ramach różnych konkursów wewnętrznych,
  • dla partnerów biznesowych,
  • przy współpracy z influencerami.

Zwłaszcza ostatnie działanie przyniosło North.pl wiele korzyści – nawet po zakończonej współpracy influencerzy i influencerki pojawiali się w relacjach w bluzach, co przekładało się na ruch w socialach North.pl!