Corporate gifting Employer Branding

Muehlhan x MerchUp

Nagrodzenie i docenienie osiągnięć pracowników i pracowniczek

Merch firmowy świetnie sprawdza się jako forma nagrodzenia działań pracowniczek i pracowników. Takie podejście przyjęła firma Muehlhan, dla której zrealizowaliśmy projekt różnorodnych akcesoriów i odzieży brandowanej ich logo.

Potrzeby Klienta

Muelhlhan Wind Service był na etapie poszukiwania partnera handlowego do dostarczenia wyjątkowych prezentów dla pracowników i pracowniczek, kiedy skontaktował się z nimi Michał, członek zespołu MerchUp, aby nawiązać kontakt. Kolejne etapy komunikacji były przyjazne i profesjonalne, co w dużej mierze wpłynęło na ostateczny wybór MerchUp do współpracy przy realizacji merchu firmy.

Finalny Projekt

Wybór padł na różnorodne gadżety – wielorazowe butelki metalowe, gumy do żucia, okulary przeciwsłoneczne i czapki z daszkiem oraz sprawdzoną, powszechnie lubianą odzież – bluzy i skarpety. Za sprawą tych produktów stworzyliśmy atrakcyjne pakiety prezentowe dla członków i członkiń zespołu firmy Muehlhan, które przydają się im w codziennej pracy oraz poza nią. Wszystkie z nich opakowano w estetyczne pudełka kraftowe, dodając wartości estetycznej zestawowi.

BLUZA

SKARPETKI

CZAPKA Z DASZKIEM

BUTELKA METALOWA

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

GUMY DO ŻUCIA

Efekty Współpracy

Przygotowane prezenty zostały indywidualnie rozdane pracownikom i pracowniczkom jako nagrody za dodatkowe osiągnięcia. W efekcie powstały upominki, które spotkały się z pozytywnym odbiorem. Popularnością cieszą się zwłaszcza bluzy, w których doceniana jest przede wszystkim jakość materiału. 

Opinia o współpracy

Klient szczególnie docenił we współpracy z MerchUp jakość dostarczonych produktów oraz sprawną komunikację na każdym etapie projektu. Dowodem na naszą owocną współpracę jest dalsza rekomendacja usług MerchUp oraz, co ważniejsze, deklaracja chęci powtórzenia jej przy przyszłych projektach.

Opinia klienta

Polecam współpracę z MerchUp ze względu na dobre materiały, szybki kontakt oraz konkurencyjne ceny. Firma wyceniła i wyprodukowała dla nas artykuły spoza ich oferty, co świadczy o ich poświęceniu.

Przemek Mularski Employer Branding Specialist, Muehlhan Wind Service