Corporate gifting Welcome pack

Menlo x MerchUp

Welcome packi dla nowych członków i członkiń zespołu

Onoarding to kluczowy moment, w którym można podkreślić, że każda nowa osoba jest mile widziana w firmie oraz wpłynąć na jej poczucie przynależności do zespołu. Świetnym narzędziem ku tego osiągnięciu jest wręczanie welcome packów, które dodatkowo umilają pierwszy dzień w nowym miejscu. Z takiego założenia wyszła firma Menlo, która zdecydowała się na ich wprowadzenie.

Potrzeby klienta

Menlo Electric S.A., będąc dynamicznie rozwijającą się firmą w branży energii odnawialnej (właśnie prowadzą ekspansję w całym regionie EMEA), postanowiło zwiększyć swoje działania związane z onboardingiem nowych pracowników. Zależało im na podkreśleniu, że każda nowa osoba jest ciepło przyjmowana w ich zespole i umileniu pierwszego dnia w nowym miejscu pracy – tak zrodził się pomysł wprowadzenia Welcome Packów.

Finalny projekt

Współpraca z MerchUp została podjęta, dzięki poleceniu od działu marketingu Menlo, który już wcześniej korzystał z naszych usług. W ramach Welcome Packów wspólnie stworzyliśmy kartonowe boxy oraz bluzy i powerbanki. Dodatkowo w packach dla nowych osób w firmie znalazły się krówki, długopisy, notesy i smycze.

Efekty współpracy

Pierwsze osoby, które otrzymały packi to dwie nowo zatrudnione osoby z działu HR – łącznie do tej pory zestawy trafiły już do ponad 30 osób! Opinie na ich temat są bardzo pozytywne. Zwłaszcza bluzy są widoczne w codziennym życiu biurowym, gdzie co najmniej jedna osoba każdego dnia dumnie nosi bluzę z logo Menlo.

Opinia o współpracy

Menlo we współpracy z nami doceniło przede wszystkim szybkość odpowiedzi oraz profesjonalne doradztwo ze strony Michała, który prowadził projekt i zawsze był gotowy pomóc w podjęciu decyzji dotyczących produktów. Klarowna i dynamiczna komunikacja była tu kluczowym aspektem.

Opinia klienta

Bardzo polecam współpracę z MerchUp. Jako osoba prowadząca wiele projektów jednocześnie, bardzo cenię dynamizm w komunikacji, klarowność i szybką reakcję we współpracy z Partnerami. To wszystko miało miejsce podczas współpracy przy welcome packach.

Małgorzata Siemienkiewicz HR Manager, Menlo Electric S.A.