Employer Branding Eventy

Locotranssped x MerchUp

Merch na event i… nie tylko!

Bluzy to nasza specjalność – można wykorzystać ja na wiele sposobów i okazji. Jak podszedł do tematu zespół Locotranssped?

Potrzeby klienta

Firma przygotowywała się do jednego z najważniejszych wydarzeń targowych dla ich branży – Translogistica. Chcieli zadbać o spójny wygląd ich stoiska oraz zespołu, który miał ich reprezentować. Dodatkowo brandowana odzież pozwala pracownikom i pracowniczkom jeszcze lepiej identyfikować się z firmą, tworząc więź i poczucie zaangażowania oraz wzmacniając relacje wewnątrz organizacji.

Finalny projekt

Wybór padł na bluzy z brandingiem firmy oraz skarpetki w kolorach reprezentujących firmę i nawiązujące do ich branży. 

Efekty współpracy

Na targach firmę reprezentowało 14 osób zaopatrzonych w firmowe bluzy oraz skarpetki. Pozostałe bluzy zostaną wykorzystane w przyszłości jako nagrody, a skarpetki sprawdzą się jako upominek świąteczny dla zespołu. 

Opinia o współpracy

Zespół Locotranssped docenił wysoką jakość dostarczonych produktów oraz ich atrakcyjny design, widząc je jako inwestycję na dłuższą metę. 

Opinia klienta

Produkty są bardzo dobrej jakości, atrakcyjne wizualnie – widać, że to inwestycja na dłużej. Dodatkowo, MerchUp czytał nam w myślach przedstawiając rekomendowane produkty. Wszystko udało się zrealizować szybko i sprawnie, a nawet przed czasem.

Joanna Świątek Value Communication & Marketing Manager, Locotranssped