Corporate gifting Welcome pack

Ariston Group x MerchUp

Gift packi dla zespołu i nowych klientów

  • gift pack

Firma Ariston, poszukując partnera do stworzenia własnych zestawów z produktami związanymi ze swoją marką, chciała skupić się na merchu o dużej funkcjonalności i estetyce. Wybór padł na MerchUp ze względu na szeroki asortyment produktów z możliwością personalizacji każdego elementu.

Potrzeby klienta

Ariston jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań grzewczych. Zależało im na stworzeniu atrakcyjnych i użytecznych zestawów dla pracowników i pracowniczek oraz nowych klientów i klientek, które jednocześnie reprezentowałoby wartości oraz jakość, którą oferują.

Finalny projekt

Zespół MerchUp, z uwzględnieniem oczekiwań klienta, opracował zestaw personalizowanych gift packów, które składają się ze starannie wybranych produktów reprezentujących wysoką jakość i funkcjonalność. 

Efekty współpracy

150 powstałych zestawów, podzielono na trzy grupy. Pierwsza tura trafiła do wszystkich pracowników i pracowniczek, a kolejna została odłożona do osób, które dołączą do zespołu w przyszłości. Była to idealna okazja, aby dodać zespołowi pozytywnej energii! Pozostałe zestawy trafią za to do nowych Instalatorów, którzy zdecydują się na współpracę z firmą.

Wszyscy obdarowani podzielili pozytywną opinię zespołu, który zorganizował powstanie paczek – potwierdzono jakość produktów, ich estetyczny wygląd i funkcjonalność.

Opinia o współpracy

We współpracy z MerchUp firma doceniła przede wszystkim obsługę, jakość produktów oraz to, że mimo komplikacji po drodze, wszystkie udało się pozytywnie i sprawnie rozwiązać. 

Opinia klienta

Rekomendujemy współpracę z MerchUp. Cały proces od momentu przedstawienia oferty, personalizacji po moment dostawy przebiegał pomyślnie, opiekun był zawsze dostępny i służył pomocą, a otrzymane produkty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Sara Kapica Senior Marketing Specialist, Ariston Polska