Oferta Product story

Ranking plecaków z logo Twojej firmy

Czy plecak z logo firmy to must-have?

Plecak to znakomity i niezwykle użyteczny element firmowego merchu. Przyda się Twojemu zespołowi czy klientom na co dzień, jak i podczas spotkań integracyjnych czy dalszych wyjazdów. Na jaki się zdecydować i jaki trzeba przeznaczyć na to budżet?

Dlaczego warto zrobić firmowe plecaki?

Przede wszystkim plecaki są praktycznymi i użytecznymi przedmiotami codziennego użytku, które mają duży zasięg widoczności. Bez względu na to, czy pracownicy noszą je na co dzień do pracy, czy wykorzystują podczas podróży służbowych, plecaki z logo firmy stanowią doskonałą formę reklamy — te jakościowe z dokładnie wykonanym zdobieniem robią najlepsze wrażenie. Co więcej, tworzenie plecaków może także budować więź z pracownikami oraz wzmacniać poczucie przynależności do firmy. Dzięki personalizacji i nowoczesnemu designowi plecaków można również wyrazić unikalny styl i wartości marki, co może przyciągać uwagę klientów, potencjalnych partnerów biznesowych czy nowych pracowników.

W naszej ofercie proponujemy obecnie 4 modele plecaków, na których możesz umieścić logo swojej marki.

4. Plecak miejski roll-top

Plecak typu roll-top, który idealnie sprawdzi się w miejskich warunkach! Zamykany na rzep z dodatkowym zapięciem na klamrę, co umożliwia regulowanie jego wysokości. Jest pakowny, dzięki czemu zmieści wszystkie niezbędne rzeczy i nie tylko! Sprawdzi się też dla fanów ruchu — przydaje się na wycieczkach rowerowych czy w drodze do pracy. Co więcej, jest odporny na deszcz i wilgoć! Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, na których możesz umieścić swoje logo czy inne zdobienia.

To najbardziej przystępny cenowo model. Jego koszt za sztukę przy zamówieniu 100 egzemplarzy to 105,00 PLN netto.

Finalna cena plecaka zależy od wykonanych zdobień i końcowej ilości – jeśli chcesz otrzymać wycenę Twojego projektu, napisz do nas!

3. Plecak miejski z dodatkowymi uchwytami 

Plecak inspirowany miejskim lifestylem — mobilny i funkcjonalny. Możesz nosić go klasycznie na ramionach lub wykorzystać uchwyty, trzymając go w ręce jak torbę. Jest zamykany na suwak, więc nie musisz martwić się o to, że jego zawartość wypadnie w drodze. Klasyczny i minimalistyczny design wpasuje się w wiele okazji, dodatkowo możesz umieścić na nim dowolny nadruk, który wzbogaci jego wygląd i pokaże Twój branding. Możesz w nim także spersonalizować kolor materiału, podszewki, jak i taśm i zamków. 

Jego koszt za sztukę przy zamówieniu 100 egzemplarzy to 110,00 PLN netto.

Finalna cena plecaka zależy od wykonanych zdobień i końcowej ilości – jeśli chcesz otrzymać wycenę Twojego projektu, napisz do nas!

2. Plecak roll-top na laptopa

Cały plecak wykończony jest podszewką, a jego tył usztywniany pianką. Posiada dwie płaskie kieszenie z przodu plecaka, a z boku kieszeń na laptopa, zapinaną na suwak błyskawiczny. Minimalistyczny design i trwały materiał dodają mu atrakcyjności. Tak jak na poprzednich modelach, możesz umieścić na nim dowolny nadruk, który będzie spójny z Twoją marką. Wiele firm decyduje się właśnie na niego. 

Ten model jest już z wyższej półki cenowej. Jego koszt za sztukę przy zamówieniu 100 egzemplarzy to 150,00 PLN netto.

Finalna cena plecaka zależy od wykonanych zdobień i końcowej ilości – jeśli chcesz otrzymać wycenę Twojego projektu, napisz do nas!

1. Wodoodporny plecak roll-top

Plecak idealny do podróży z niezbędnym do pracy sprzętem elektronicznym i nie tylko! Posiada komorę główną z zamkiem wodoodpornym, a w jego dolnej części do wykorzystania są również dwie mniejsze kieszonki, również z wodoodpornymi zamkami. Na plecach dodatkowo znajduje się usztywniana kieszeń na laptopa o wielkości 16 lub 13 cali. 

To najdroższy z dostępnych modeli, ale zdecydowanie nasz ulubiony. Jego koszt za sztukę przy zamówieniu 100 egzemplarzy to 185,00 PLN netto.

Finalna cena plecaka zależy od wykonanych zdobień i końcowej ilości – jeśli chcesz otrzymać wycenę Twojego projektu, napisz do nas!

Warto zainwestować w firmowe plecaki jako element merchu, ponieważ są one praktycznymi i użytecznymi przedmiotami, które nie tylko zwiększają widoczność marki, ale także budują więź z pracownikami i klientami. Dzięki personalizacji i wysokiej jakości wykonania, plecaki stanowią doskonały sposób na promocję marki oraz wyrażenie jej wartości i stylu. Niezależnie od tego, czy są używane na co dzień w pracy, czy podczas podróży służbowych, plecaki z logo firmy zapewniają trwałe wrażenie i zadowolenie użytkowników.