MerchUp

Webinar MerchUp

Jak łączyć corporate gifting z działaniami employer brandingowymi firm?

28 listopada 2023 godz. 10:30

Zapisz się już dziś!

Prelegenci

Mateusz Jabłonowski

Konsultant, trener i przede wszystkim pasjonat oraz praktyk employer brandingu, recruitment marketingu, komunikacji. Autor książki „Employer Branding. Praktyczny podręcznik”. Doświadczenie HR-owe zdobywał w kilku organizacjach, począwszy od NGO, poprzez bankowość, skończywszy na branży e-commerce i IT, z którymi był związany przez ponad sześć ostatnich lat; w ramach tej działalności skutecznie realizował założenia z zakresu EB i komunikacji dla takich marek jak Allegro czy Miinto/Showroom. Współtworzy warszawski zespół pasjonatów EB – EBMASTERS, ma za sobą liczne wystąpienia na konferencjach w branży HR, prowadzi też gościnnie zajęcia na studiach podyplomowych. Obecnie doradza firmom w roli konsultanta i trenera, realizując swoją pasję do dzielenia się wiedzą i promocji dobrych praktyk na rynku pracy w Polsce.

Edyta Sander

Edyta zdobywała doświadczenie, koordynując pracę biura karier na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz tworząc i wdrażając strategię University Relations dla State Street Banku. Na swoim koncie posiada również doświadczenie agencyjne oraz setki zrealizowanych projektów strategicznych (m.in. strategie employer brandingowe, analizy, audyty) i komunikacyjnych (m.in. eventy, materiały reklamowe, kampanie content marketingowe). Obecnie w ramach MBE odpowiada za całościowe funkcjonowanie i skuteczną realizację projektów strategicznych i komunikacyjnych zespołu MBE:branding. Najbardziej lubi pracować ze studentami i absolwentami polskich uczelni, dlatego oprócz pracy w MBE prowadzi szkolenia i konsultacje z budowania kariery zawodowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami studiów podyplomowych Employer Branding na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz w ramach społeczności #EBmasters, którą współtworzy od 2017 roku.

Piotr Ziemkiewicz

Customer Success Executive & Product Specialist w MerchUp (formerly BluzUp). Piotr ma ponad 9-letnie doświadczenie w dziedzinie corporate gifting, którą zagłębiał współpracując z największymi markami w Polsce i Europie. Wspierał swoimi pomysłami zarówno działy marketingu, HR jak i Employer Brandingu. W trakcie swojej przygody z corporate gifting mierzył się z firmowymi eventami, premierami filmów i seriali, wydarzeniami EB czy organizacją świątecznych packów – wszystko przez wymyślanie i dostarczanie szytych na miarę rozwiązań gadżetowych. 

O czym będziemy rozmawiać?

1

Od ilości do jakości - historia gadżetów w employer bradingu.

2

Rola i znaczenie corporate giftingu - jak właściwie można go wykorzystać w strategii employer branding?

3

Jak dobrać gadżety pod okazję i projekt, do których ich potrzebujemy? Eventy, nagrody, konkursy dla pracowników.

4

Praktyczne zastosowanie czy chwytliwy branding - czyli cele corporate giftingu w służbie EB.

5

Budżetowanie i zarządzanie gadżetami jako część pracy employer brandingowca.

6

Przykłady realizacji firmowego merchu

Webinar MerchUp

Wypełnij formularz i weź udział w wydarzeniu

    Patronat medialny