Dołącz do #teamMerchUp

Product Specialist (Rozwój katalogu produktowego)

New Business Specialist

Przeczytaj

Jako Product Specialist będziesz pełnić kluczową rolę w identyfikacji, analizie i wdrażaniu nowych produktów, które wzbogacą naszą ofertę i przyciągną większe grono klientów B2B dla których realizujemy merch.

Dodatkowo, będziesz zaangażowany czy zaangażowana w dodawanie produktów na stronę internetową oraz organizację sesji produktowych.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Analiza rynku: Monitorowanie trendów, konkurencji i preferencji klientów w celu identyfikacji nowych możliwości rozwoju katalogu produktowego.
  • Badania produktowe: Przeprowadzanie badań rynkowych i konsumenckich w celu zrozumienia potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
  • Współpraca z zespołem: Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym, marketingowym i działem sprzedaży w celu opracowania strategii produktowych i wdrożenia nowych produktów.
  • Opracowywanie specyfikacji: Tworzenie szczegółowych specyfikacji produktów, które będą służyć jako wytyczne dla zespołu produkcyjnego.
  • Testowanie produktów: Organizowanie i przeprowadzanie testów produktowych, w tym ocenę jakości, wydajności i użytkowania.
  • Dodawanie produktów na stronę internetową: Zarządzanie procesem dodawania nowych produktów na naszą stronę internetową, w tym tworzenie opisów, zdjęć i informacji o produktach.
  • Organizacja sesji produktowych: Planowanie i koordynacja sesji fotograficznych, zarówno wewnętrznych, jak i z udziałem zewnętrznych profesjonalistów, w celu uzyskania wysokiej jakości fotografii produktów.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołów
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
  • Nawiązywanie relacji z dostawcami

Czego oczekujemy?

  • Prowadzenia wcześniejszych projektów związanych z marketingiem produktowym.
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża reklamowa lub odzieżowa. Doświadczenie w sesjach produktowych będzie dodatkowym atutem.
  • Zrozumienie rynku: Doskonała znajomość rynku e-commerce oraz umiejętność analizowania trendów i preferencji klientów.
  • Analityczne umiejętności: Zdolność do przeprowadzania badań rynkowych, analizy konkurencji i interpretacji danych w celu podejmowania trafnych decyzji biznesowych.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu bazą produktów w e-commerce oraz systemach PIM.

Co doceniają osoby z naszego teamu?

  • Niekorporacyjną atmosferę.
  • Klimatyczne biuro z pyszną i mocną kawą – Warszawa, Dolny Mokotów.
  • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych projektach.
  • Wydarzenia integracyjne dla zespołu.

Co oferujemy?

  • Stałe wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy zdalnej (2 razy w tygodniu).
  • Benefity pracownicze (Lux Med, MultiSport).

Masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, śmiało – napisz do nas!