Dołącz do #teamMerchUp

New Business Specialist

Product Specialist (Rozwój katalogu produktowego)

Przeczytaj

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a za aktywną sprzedaż produktów i usług MerchUp, skierowaną do specjalistów z obszarów HR i marketingu. Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz systematyczne poszerzanie ich bazy na konkretnym rynku, dostosowując strategię do swojej znajomości języków obcych.

Będziesz śledzić najnowsze trendy w branży merchandisingowej, dostarczając istotne informacje zespołowi marketingowemu oraz projektantom. Twoim celem będzie utrzymanie oferty MerchUp “na czasie”, aby zawsze była atrakcyjna dla klientów. Ponadto, będziesz uczestniczyć w eventach marketingowych i HR-owych, angażując się w budowanie relacji z klientami oraz promocję marki.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B
  • Prowadzenie kampanii prospectingowych
  • Opracowywanie wycen i projektów ze wsparciem zespołu graficznego
  • Raportowanie działań w systemie CRM
  • Inicjowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi decydentami w docelowych firmach
  • Aktywna współpraca z zespołem sprzedaży w celu zharmonizowania strategii oraz efektywnego przekazywania pozyskanych potencjalnych leadów
  • Wykorzystywanie różnorodnych kanałów komunikacyjnych w celu skutecznego zaangażowania potencjalnych klientów
  • Uczestnictwo w eventach branżowych

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w obszarze poszukiwania nowych klientów B2B, generowaniu leadów i rozwoju sprzedaży
  • Silne zrozumienie procesów sprzedaży B2B oraz umiejętność poruszania się w skomplikowanych strukturach organizacyjnych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, ze szczególnym naciskiem na budowanie trwałych relacji z klientami
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, w dążeniu do wspólnych celów.
  • Orientacja na osiąganie wyników i pasja do przekraczania celów
  • Znajomość narzędzi CRM i automatyzacji sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych: niemiecki, francuski, hiszpański, ukraiński

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników
  • Możliwość pracy zdalnej (2 razy w tygodniu), w biurze w Warszawie lub innych miastach w Europie (w zależności od rynku)
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach szybko rozwijającej się firmy
  • Udział w szkoleniach i integracjach firmowych
  • Dopłatę do karty Multisport i opieki medycznej (na rynek Polski)

Jeśli jesteś zmotywowanym sprzedawcą, który chce być częścią rosnącej firmy i realizować projekty dla specjalistów HR i marketingu, czekamy na Twoje zgłoszenie!