Oferta

Dzień Kobiet w biurze, czyli wyjątkowe prezenty dla Twoich pracowniczek

Umil ten wyjątkowy dzień swoim członkiniom zespołu

  • gift pack

Święto Kobiet to doskonała możliwość wyrażenia uznania za talent, poświęcenie oraz wkład pracowniczek w codzienne funkcjonowanie miejsca pracy. Dzień Kobiet w biurze to moment uznania ich wysiłku, ale również idealna szansa na wyjątkowy gest wdzięczności i umilenie im tego dnia!

Na co postawić w ramach prezentów na Dzień Kobiet?

Wybór prezentu dla pracowniczek na tę okazję może być nie tylko gestem docenienia, ale także sposobem na zacieśnienie więzi w zespole oraz stworzenie atmosfery pełnej wzajemnego szacunku i wsparcia.

Zastanawiasz się, jakie prezenty mogą być idealne dla pracowniczek z okazji Dnia Kobiet? Postawienie na coś praktycznego, inspirującego lub przyjemnego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy kilka sugestii, które pomogą Ci wybrać prezent uniwersalny i użyteczny dla każdej pracowniczki, ale jak zawsze z możliwością personalizacji w dowolny sposób – możesz na upominkach umieścić branding swojej marki czy motywujące hasła, życzenia dla obdarowanych. 

Dopasuj prezent do swojego budżetu

Nie musisz wydawać fortuny, aby sprawić radość członkiniom zespołu. Dlatego warto zastanowić się nad możliwościami budżetowymi i następnie dobrać odpowiedni prezent. 

Jeden drobiazg? A może zestaw kilku produktów, tworzący spójną całość? Wszystko zależy od Ciebie! Możliwości w każdym przypadku znajdzie się przynajmniej kilka!

Propozycje prezentów na Dzień Kobiet

W MerchUp przygotowaliśmy kilka propozycji gotowych zestawów, które możesz wręczyć swoim pracowniczkom w dniu ich święta. 

Na które z produktów naszym zdaniem najbardziej warto zwrócić uwagę? Te, który wpływają na wellbeing i umilają codzienność! 

Poduszka z łuską gryki

Produkt, dzięki któremu zadbasz o komfort swojego snu. Poduszka, dzięki wypełnieniu łuską z gryki, dopasowuje się do kształtu Twojej głowy, a to wpływa na Twój komfort. Dodatkowo właściwości gryki sprawiają, że reguluje ona temperaturę poduszki w trakcie snu. 

Eco termofor z pestek wiśni 

Termofor to użyteczny gadżet każdej kobiety i nie tylko. Przydaje się w wielu sytuacjach, a ten dzięki wypełnieniu z pestek wiśni jest wyjątkowy. Pestki z wiśni mają właściwość utrzymywania ciepła, co pozwala na przekazywanie energii cieplnej w bezpieczniejszy sposób niż przy użyciu standardowych termoforów napełnianych gorącą wodą. Dodatkowym atutem tego termoforu jest trwałość – pestek wiśni możemy używać latami bez utraty ich właściwości.

Eco wałek z łuską gryki

Wałek, który możesz wykorzystać na wiele sposobów dla poprawy stanu Twojego ciała. Przyda się m.in. podczas praktyki jogi czy podczas pracy przy biurku, aby odciążyć plecy. Wypełniony jest ekologicznym surowcem, gryką, która idealnie dopasowuje się do pozycji Twojego ciała.

Dzień Kobiet w biurze to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność i sprawić radość członkiniom Twojego zespołu.Oferta MerchUp to praktyczne, inspirujące i spersonalizowane prezenty, które wzmacniają więzi. Niezależnie od budżetu możemy wspólnie stworzyć coś, co idealnie dopasuje się do oczekiwań i możliwości, gwarantując uśmiech na twarzy każdej obdarowanej.