Koszulki z logo szkoły

Stworzymy personalizowane t-shirty z logo szkoły czy uczelni
oraz unikatowymi nadrukami wedle Twojego projektu!

Merch dla szkół — ile pomysłów, tyle możliwości!

I etap

Projektowanie

 

Zaczynamy od stworzenia darmowej wizualizacji i wspólnie dopracowujemy projekt Waszego merchu.

II etap

Produkcja odzieży i akcesoriów

Nasza odzież powstaje lokalnie w polskich szwalniach, dzięki czemu otrzymujesz produkt najwyższej jakości z metką Made in Poland.

III etap

Logistyka

 

Ułatwiając proces zbierania i dystrybucji zamówienia, tworzymy sklep internetowy, gdzie umieszczamy dostępne produkty. Następnie wysyłamy paczki – zbiorowo lub indywidualnie na wskazane adresy.

Zobacz nasze realizacje

OPINIE KLIENTÓW

Z ręką na sercu mogę polecić każdej szkole. Nasze zamówienie to ponad 300 bluz, a firma uszyła je w ekspresowym tempie bez żadnej usterki. Logo jest cudne, a kolory identyczne jak na wizualizacjach.

Magda G. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

W imieniu SU II im. Juliusza Ligonia w Chorzowie, chcę podziękować za owocną i uczciwą współpracę, bluzy są świetne, wykonane z super materiału, a haft na nich prezentuje się świetnie.

Marek M. Przewodniczący, Samorząd II LO w Chorzowie (2019/20)

Bardzo wysoka jakość tkanin, haft wykonany bardzo starannie, dopilnowany każdy szczegół. Polecam wszystkim instytucjom.

Anna S. Opiekunka Samorządu, ZS im. Bohaterów Narwiku w Warszawie

Zamówienie na ponad 100 bluz zrealizowano w wyznaczonym terminie. Bluz, koszulki i torby są z wysokiej jakości materiałów, a pracownicy firmy bardzo pomocni! Transakcja przeszła bez najmniejszych problemów, a sama realizacja w 100% spełniła nasze oczekiwania.

Samorząd Uczniowski XIV LO Staszica w Warszawie

Wspólnie z MerchUp udało nam się zorganizować bluzy i inne gadżety dla całej społeczności Alma Mater. Pierwszy raz cały projekt był organizowany zdalnie, bez możliwości odbioru gadżetów odzieżowych na uczelni. Całość została logistycznie ogarnięta, dzięki platformie online do zamówień (stworzonej przez MerchUp) oraz wysyłce bluz na prywatne adresy.

Samorząd Stundencki WUM

Czy jako były pracownik, czy jako obecny klient… BluzUp, przepraszam, MerchUp, nigdy nie mnie zawiódł. Sprawna komunikacja, wsparcie na każdym etapie realizacji, szybka dostawa, a co najważniejsze, ciuchy, które przetrwają lata. Dla firmy, dla szkoły, dla pracowników, dla siebie czy swoich bliskich – w MerchUp i nigdzie indziej.

Tomasz Bill założyciel, Alfa Lingua oraz thebill.

Nawiąż z nami współpracę

Wspólnie stworzymy merch z logo Twojej szkoły czy uczelni! 

  Rozpocznij od rozmowy

i stwórz z nami swój merch!

Rozpocznij teraz
 
 
O nas Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od 2013 roku.

Zaczynaliśmy jako BluzUp, teraz wraz z nowym wyglądem i energią działamy jako MerchUp! Produkujemy odzież, która buduje społeczność wokół Twojej szkoły czy uczelni.