Corporate gifting Employer Branding

Zespół MBS Change, Communications & Development w Merck Business Services x MerchUp

Skuteczny branding wśród zespołu dzięki personalizowanym bluzom z hasłem

Z zespołem MBS Change, Communications & Development w Merck Business Services poznaliśmy się podczas eventu EB Summit, gdzie pojawiliśmy się w roli wystawcy. Ich zespół wziął udział w naszym konkursie, w którym wygrał 10 bluz z dowolnym brandingiem.

Potrzeby klienta

Po wygraniu personalizowanych bluz zwycięski zespół poszukiwał sposobu na wzmocnienie swoich więzi oraz wyrażenie swojego profesjonalizmu poprzez nie. W efekcie na bluzie postanowili umieścić hasło, które miało w tym pomóc.

Finalny projekt

Decyzja o brandingu opierała się na kreatywnym sloganie, który doskonale oddaje specjalizację zespołu MBS Change, Communications & Development. Efektywna komunikacja to ich “superpower” i właśnie to postanowili pokazać, dzięki swoim nowym bluzom.

Stworzenie bluz to oddolna inicjatywa zespołu, jednak całość została utrzymana w kolorach fioletu i magenty, tworząc spójny i atrakcyjny design, który odzwierciedla wartości firmy.

Efekty współpracy

Wszyscy członkowie zespołu MBS Change, Communications & Development otrzymali spersonalizowane bluzy, które stanowiły dodatkową motywację oraz gratyfikację ich wspólnych działań. Co więcej, za sprawą międzynarodowego charakteru zespołu, niektóre z nich znalazły się nawet za granicą. 

Zostały one bardzo dobrze przyjęte przez zespół, a ich jakość została zauważona i doceniona od razu – choć, jak żartuje dwójka członków działu z Manilii, są odrobinę za ciepłe jak na standardy ich pogody.

Opinia o współpracy

We współpracy z MerchUp doceniono przede wszystkim sprawny kontakt oraz szybką realizację projektu.

Opinia klienta

Współpracę z zespołem MerchUp wspominam bardzo dobrze – od projektu do realizacji cały proces przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Same bluzy sprawiły wiele radości członkom naszego zespołu – są nie tylko dobrej jakości, ale też cudownie miękkie i przyjemne w dotyku. Idealne na nadchodzący sezon zimowy.

Roksana Obuchowska Senior Global Communication Expert, Merck Business Services