Eventy

EMBRACE FESTIVAL Berlin x MerchUp

T-shirty na event, które robią wrażenie

MerchUp pojawił się w roli wystawcy na czerwcowym EMBRACE Festival w Berlinie. Dodatkowo dla zespołu EMBRACE stworzyliśmy t-shirty, w których byli widoczni na wydarzeniu.

O kliencie

EMBRACE Festival to postępowa rodzina marek będąca częścią Bertelsmann Investments. Organizacja łączy innowacyjne oferty z obszarów rekrutacji, retencji i technologii HR. Zespół EMBRACE jest zjednoczony wspólnym celem: chcą, aby świat pracy był bardziej ludzki, optymistyczny i technologiczny. Wierzą, że każdy człowiek zasługuje na najlepszą możliwą pracę i pracodawcę.

Potrzeby klienta

Tym razem to my wyszliśmy z propozycją współpracy w ramach eventu i tak oto stworzyliśmy t-shirty dla EMBRACE, które były noszone przez ich zespół podczas EMBRACE Festival. Głównym celem było wyprodukowanie odzieży, która nie tylko będzie wygodna, ale również przyciągnie wzrok i będzie odzwierciedlała wartości oraz profesjonalizm marki.

Finalny projekt

Na plecach t-shirtów umieściliśmy unikalny nadruk EMBRACE. To wyrazisty i efektowny wzór, który przyciąga uwagę uczestników festiwalu. 

#teamMerchUp na EMBRACE Festival 2024

Efekty współpracy

Efekty naszej współpracy z EMBRACE były widoczne podczas festiwalu i robiły wrażenie! T-shirty z unikalnym nadrukiem na plecach zostały bardzo pozytywne odebrane przez uczestników, przyciągając ich uwagę i wzbudzając zainteresowanie marką. Dodatkowo, dzięki nim łatwo było zlokalizować organizatorów eventu.