Corporate gifting Employer Branding

All for One x MerchUp

Merch jako uzupełnienie strategii employer brandingowej

Firma All for One poszukiwała partnera do stworzenia firmowego merchu. Spotkali nas na jednym z eventów i tak rozpoczęła się nasza współpraca.

Potrzeby klienta

Klient poszukiwał gadżetów o wysokiej jakości i atrakcyjnym wzornictwie, które mogłyby być wykorzystane jako część welcome packów dla nowych pracowników oraz jako nagrody wewnętrzne w konkursach firmowych. Poza tym chcieli stworzyć swoje firmowe bluzy i koszulki, które będą trwałe i przyjemne w użytkowaniu.

Finalny projekt

Myśląc o czymś użytecznym i w stylu IT, wybór padł na podkładki pod myszkę – wspólnie szukaliśmy takich, które będą dobrej jakości i przystępne cenowo. Bluzy już wcześniej pojawiały się w merchu firmy, ale postanowili przekonać się o naszej jakości, dlatego zrealizowaliśmy również projekt bluz i t-shirtów.

Przy każdym z produktów zwracaliśmy szczególną uwagę na jakość i styl, by dopasować się do kultury organizacyjnej marki.

Efekty współpracy

All for One prowadzi swój Program Employee Advocacy #TheOneSquad oraz prężnie działa employer brandingowo. Działają u podstaw, od środka, co tworzy spójny wizerunek marki. Dzięki temu brandowana odzież jest miłym dodatkiem, a zespół utożsamia się z brandem i z chęcią ją nosi.

Opinia o współpracy

Feedback o merchu był krótki, ale jakże treściwy – zespół All for One określa go jako “Super!”. W realizacji projektu z MerchUp doceniono profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu podczas całego procesu wyboru produktów oraz elastyczność w realizacji zamówień, nawet kiedy czas goni!

Opinia klienta

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie – sposób komunikacji i wymiana informacji wypłynęły na bardzo pozytywne wrażenia. Na plus jest przede wszystkim przeprowadzenie przez całą procedurę wyboru produktów oraz zamawiania. Mogłam przetestować wszystko co trzeba i przekonać się o jakości przed złożeniem finalnego zamówienia.

Danuta Białęcka Specjalista ds. Personalnych i Employer Branding, All For One Poland