Employer Branding HR Święta

Kreatywne podejście do prezentów świątecznych dla zespołu, dzięki zestawom tematycznym

Pamiętanie o indywidualnym podejściu do prezentów to klucz do sukcesu – jak pomaga podejście tematyczne do paczek?

  • gift pack

Coroczna gorączka świąteczna jest na coraz wyższym poziomie. Pojawiają się dekoracje, reklamy prezentów i choinki, co nie pozostawia wątpliwości – święta coraz bliżej. Dla firm oznacza to, że czas na znalezienie prezentów dla swoich pracowników i pracowniczek się kurczy. Jak wyróżnić się spośród innych? Jak sprawić, aby prezenty były naprawdę wyjątkowe i docenione? Odpowiedzią jest kreatywne podejście! Na co warto postawić? Jednym z rozwiązań są tematyczne zestawy, które łączą w sobie liczne możliwości jak personalizacja czy indywidualne potrzeby i zainteresowania członków i członkiń zespołów.

Personalizacja jako must-have

Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, które są do nas dopasowane. Dlatego to personalizacja jest kluczowym elementem udanych prezentów świątecznych dla pracowników i pracowniczek. 

Imię, nieszablonowo pokazana nazwa stanowiska czy zespołu, do którego należy dana osoba? Bluza w jej ulubionym kolorze? A może kartka z życzeniami, w której poza standardowymi życzeniami, uwzględnisz także osiągnięcia tej osoby w Twojej firmie? Opcji jest naprawdę wiele!

Co więcej, personalizacja to nie tylko dodanie imienia czy brandingu firmy na produkcie, a także odpowiednie dostosowanie prezentu do gustu obdarowywanej osoby. 

Wykorzystaj zainteresowania i pasje zespołu

Dzięki tematycznym zestawom, firma może dostosować prezenty do indywidualnych preferencji i zainteresowań pracowników i pracowniczek. Czy w twojej firmie jest grupa miłośników kawy? Możesz stworzyć zestaw, który zawiera ulubioną kawę, kubek termiczny z nadrukiem oraz pyszne ciastka jako słodki dodatek! A może wśród zespołu są fani zdrowego stylu życia? Wtedy zestaw z gadżetami sportowymi czy koszulką z brandingiem Twojej firmy, przepisami na zdrowe koktajle i shakerem na pewno zyska ich uznanie.

Znając zainteresowania swoich pracowników, możesz stworzyć zestawy, które nie tylko zaskoczą, ale też sprawią prawdziwą radość. A przede wszystkim będą też regularnie wykorzystywane! Takie podejście zdecydowanie pomaga w stworzeniu trafionych prezentów.

Stawiaj na użyteczność produktów

Prezenty świąteczne nie tylko mają wywołać uśmiech na twarzy pracowników, ale także być praktyczne i użyteczne – nikt nie lubi gromadzić niepotrzebnych rzeczy, które wylądują w kącie. Tematyczne zestawy pozwalają na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oprócz personalizacji i dostosowania do zainteresowań, w takich zestawach znajdziemy produkty, które świetnie spełniają swoją funkcję w codziennym życiu. Niech prezenty dla pracowników i pracowniczek nie będą tylko ozdobą biurka, a praktycznymi narzędziami ułatwiającymi pracę czy poprawiającymi komfort życia.

Stawiasz na świąteczną bluzę? Postaw na taki design, który sprawi, że będzie chętnie noszona i wpisze się w różne preferencje. Czapka i szalik? Sprawdzi się idealnie podczas zimowych spacerów. Butelka termiczna? Można ją zabrać ze sobą wszędzie, a co najlepsze służy latami. Te produkty, których jakość pozwala im z nami zostać na lata, a design umila ich użytkowanie to niezastąpiony wybór. 

Przykładowe zestawy tematyczne MerchUp

Wybierając odpowiedni zestaw poza wyżej omówionymi kwestiami, warto pamiętać też o swoich możliwościach budżetowych – często to one decydują o ilości elementów w końcowej paczce prezentowej. Nie jest to jednak przeszkodą nie do pokonania – nawet z niskim budżetem, można stworzyć wyjątkowe i atrakcyjne prezenty dla zespołu! Zobacz przykładowe propozycje od MerchUp:

Eko pack świąteczny

Twoim pracowniczkom czy klientom zależy na środowisku? Przygotuj dla nich prezent świąteczny z myślą o ekologii! Wielorazowy kubek circural czy nasiona rośliny do zasadzenia sprawdzą się idealnie.

Grudniowy spacer

Zimowy spacer? Czapka i szalik to wtedy obowiązek! A o zmarznięte dłonie zadba ogrzewacz do rąk i ciepły napój w termosie.

Świąteczny pack dla fanów herbaty

Zestaw niezawodny dla osób lubiących spokojne, zimowe wieczory. W końcu nie ma to, jak zapach goździków unoszący się znad kubka ze świąteczną herbatą.

Świąteczne pieczenie

Pieczenie pierników podczas świąt to wręcz obowiązek! Wraz z tym zestawem ułatwisz obdarowanym ich przygotowanie, a przy okazji wywołasz niemały uśmiech na ich twarzach.

Świąteczny pack ze skarpetami

Nic nie przydaje się zimą tak, jak skarpety ze świątecznym motywem! To sprawdzony upominek świąteczny, który ucieszy każdego.

Tematyczne zestawy to nowoczesne podejście do prezentów świątecznych dla zespołu. Pozwalają na personalizację, uwzględnienie zainteresowań, wzbogacenie o branding. Warto stawiać na użyteczne i wysokiej jakości produkty, aby mogły posłużyć obdarowanym osobom latami. Dzięki takim paczkom firma nie tylko okazuje wdzięczność swoim pracownikom i pracowniczkom, ale także buduje silniejsze więzi w zespole i zyskuje w jego oczach.