Evénements L'image de marque de l'employeur

Sharebee x MerchUp vol.3

Bluzy jako element grywalizacji podczas eventu online

  • LLV

Le projet Sharebee a été mis en place pour permettre aux entreprises de participer à des conférences locales virtuelles sur le thème de Linkedin. W kolejnej odsłonie naszej kooperacji pojawiły się nowe kolory, które niezmiennie zrobiły furorę i szum na Linkedin.

Potrzeby klienta

Podjęliśmy się współpracy w ramach tego wydarzenia już po raz trzeci, dla Sharebee niezmiennie liczyło się nie tylko jakościowe wykonanie bluz, ale także stworzenie produktu, który odzwierciedla ich markę i przyciąga uwagę uczestników i uczestniczek konferencji.

Aby wyróżnić projekt zdecydowaliśmy się na kolejne kolory, które zdobędą serca uczestników i uczestniczek.

Projet final

Les produits Sharebee sont destinés à être utilisés dans les pays en voie de développement, mais ils ne peuvent pas être utilisés dans les pays en voie de développement, car ils ne peuvent pas être utilisés dans les pays en voie de développement. Ponownie chcieliśmy stworzyć dwie wersje kolorystyczne bluzy. Tradycyjnie, jeden z odcieni miał być niebieski, nawiązując do koloru platformy Linkedin, z którą łączy się konferencja. Z tym sobie poradziliśmy samodzielnie, jednak wybór kolejnego nie był już tak prosty. Sharebee postanowiło zapytać swoją społeczność na LinkedIn, czy bardziej przyciąga ich delikatny fiolet czy pudrowy róż.

Finalnie znaczącą przewagę zyskał fiolet i to na niego postawiliśmy. Róż nie pozostał jednak w magazynie – powstała jedna unikatowa bluza w tym kolorze. Z dumą mogliśmy ją oglądać podczas prezentacji na konferencji Bartka Ziemiańskiego, do którego trafiła.

Tworząc bluzy, zadbaliśmy o każdy detal, standardowo dbając o jakość materiałów i wygodę noszenia. Le site de Sharebee – logo sur le site, mais aussi sur le site de la conférence locale virtuelle de LinkedIn – a été mis en place pour répondre aux besoins de la population.

Efekty współpracy

Bluzy zdobyły uznanie uczestników i uczestniczek konferencji, stając się nie tylko nowym elementem garderoby, ale także symbolem współpracy i zaangażowania w LinkedIn Local Virtual. Walczono o zdobycie ich podczas konkursów, które organizowano w trakcie wydarzenia w ramach grywalizacji.

Klasycznie nie obyło się także bez szumu na Linkedin !

Konkurs MerchUp

Chętnych na bluzy było co niemiara ! Dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie konkursu, w którym kolejne 5 osób zgarnęło fioletowe kangurki.

Zapytaliśmy o pomysły na wykorzystanie personalizacji bluz – kreatywność osób biorących udział nas nie zawiodła. Nagrodziliśmy 5 osób, których odpowiedź nas najbardziej ujęła ! Kogo ?

  • Daniela za jego pomysł na wykorzystanie rękawów bluz
  • Les mesures d’incitation à l’utilisation de l’énergie nucléaire dans le cadre d’un événement
  • Marcina za pokazanie, że niezależnie od branży można znaleźć wyjątkowy i designerki pomysł na nadruk na firmowym merchu.
  • Katarzynę za jej pomysłowe podejście do symboliki nadruku
  • Katarzynę za serdeczne podejście przy wykorzystaniu nadruku

Opinia o współpracy

Sharebee we współpracy z nami niezmiennie doceniło przebieg komunikacji i sprawne działanie.

Bluzy od MerchUp to Święty Graal każdej z edycji LinkedinLocalVirtual. Dostają je nie tylko prelegenci i prelegentki występujące na konferencji online, ale również osoby uczestniczące w evencie. Dzięki tak atrakcyjnym nagrodom grywalizacja jest zacięta, a w konkursach bierze udział kilkaset osób.

 

Liczy się czas i refleks - również z naszej strony, bo szybko dostarczone paczki skutkują tym, że osoby wygrywające chwalą się zdjęciami w bluzach jeszcze w trakcie trwania eventu, a także na długo po nim. To sprawia, że wydarzenie żyje swoim życiem, na długo po wyłączeniu kamer.

 

Współpraca z MerchUp to przyjemność - od wyboru kolorów i detali, po logistykę i wsparcie w promocji eventu. Tak właśnie wyobrażam sobie idealnego partnera konferencji, który dostarcza nie tylko gadżety, ale przede wszystkim zaangażowanie i buzz.

L’espace de travail Sharebee, qui a été mis en place dans le cadre d’un projet de développement durable, a été créé pour répondre aux besoins des entreprises et des particuliers. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wspólnie osiągnęliśmy cel, dostarczając uczestnikom LinkedIn Local Virtual nie tylko funkcjonalne i estetyczne bluzy, ale także niezapomniane wrażenia związane z marką Sharebee. Nasza trzecia współpraca okazała się sukcesem, który chętnie będziemy kontynuować w przyszłości.